Biocell – Podstawa pięknej skóry.

Biocell kapsułki zostały stworzone w myśl filozofii wschodu, aby w naturalny sposób wspierać piękno każdej kobiety respektując prawa natury.

Czynniki wpływające na utratę naturalnego kwasu hialuronowego:
  • warunki atmosferyczne, np. promienie słoneczne, mróz, klimatyzacja,
  • zanieczyszczenie środowiska,
  • częste spożywanie alkoholu i kawy,
  • dieta,
  • stres,
  • wiek – starzenie się skóry.
Dlaczego należy suplementować kwas hialuronowy?

Na co dzień oprócz upływu czasu skóra jest narażona na wiele czynników niekorzystnie wpływających na jej stan. Zgodnie z filozofią wschodu należy dostarczać organizmowi niezbędnych składników, będących jego budulcem aby zachować długowieczność.

Kwas hialuronowy a skóra:

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją naszego organizmu, który spaja komórki skóry w jedną tkankę. W skórze znajduje się znaczna ilość kwasu hialuronowego, jednakże po 20 roku życia, stale zmniejsza się jego poziom. Dlatego potrzebne jest jego uzupełnianie. Nawet skóra tłusta narażona jest na przesuszanie. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego przyciąga 250 cząsteczek wody. Zawarty w składzie kapsułek Biocell naturalny kwas hialuronowy o małej masie cząsteczkowej, nie tylko pomaga przywracać utraconą ilość, ale również pobudza produkcję naturalnego kwasu hialuronowego w organizmie.

Dlaczego zawarty w kapsułkach Biocell kwas hialuronowy efektywnie działa?

Dzięki fenomenalnemu odkryciu japońskich naukowców, zażywanie kwasu hialuronowego w postaci kapsułek, stało się możliwe. Zawarty w kapsułkach BIOCELL naturalny kwas hialuronowy, o małej masie cząsteczkowej jest dobrze wchłaniany w przewodzie pokarmowym i wraz z krwiobiegiem, rozprowadzany po całym organizmie. Kwas hialuronowy zawarty w suplemencie diety BIOCELL, pomaga utrzymać właściwy poziom tej podstawowej substancji w organizmie. Żaden inny dostępny preparat, nie zawiera naturalnego kwas hialuronowego w postaci płynnej, zamkniętego w żelowej kapsułce. Przyswajalność płynnego kwasu hialuronowego jest znacznie szybsza, aniżeli kwasu w postaci tabletek.

Kapsułki Biocell działają w całym ciele:

Samo stosowanie kremów i balsamów nawilżających nie wystarcza. Cząsteczki kremów przenikają zaledwie do naskórka, dlatego też powinniśmy uzupełniać poziom kwasu hialuronowego dietą lub suplementacją doustną. Odkąd na polskim rynku farmaceutycznym pojawił się BIOCELL – pierwsze kapsułki żelowe z kwasem hialuronowym, jest już to możliwe!

Skład kapsułek Biocell:

Jedna kapsułka zawiera 70 mg 9% naturalnego kwasu hialuronowego o małej masie cząsteczkowej, co odpowiada 6,3 mg 100 % kwasu. Zawarty w preparacie Biocell naturalny kwas hialuronowy jest łatwo przyswajalny, dzięki małej masie cząsteczkowej polimerów, a także postaci kapsułek z płynnym wnętrzem.

Dzienna rekomendacja Biocell:

Biocell podobnie jak każdy preparat kosmetyczny należy zażywać w określonych odstępach czasu : 2 razy do roku ( np. latem i zimą ) przez okres 3 miesięcy. Przez pierwsze 2 miesiące zażywamy dwie kapsułki jednocześnie raz dziennie, a następnie jedną kapsułkę, niezależnie od pory dnia.